Vácduka Község Önkormányzata munkatársat keres teljes munkaidőben karbantartó /zöldfelületkezelő /falugondnok munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye: Vácduka belterület

Bérezés: megegyezés szerint figyelembe véve a garantált bérminimumot

Elvárt végzettség:

  • szakirányú végzettség
  • vezetői engedély (B kategória)
  • kisgépkezelői vizsga
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Főbb feladatok:

  • Vácduka község belterületén zöldfelület kezelés (pl. fűnyírás, fűkaszálás, gallyazás)
  • településfenntartási feladatok (pl. szeméttárolók ürítése, öntözés)
  • télies időszakban síkosságmentesítés, hóeltakarítás
  • műszaki karbantartás az Önkormányzat épületeiben eseti szinten
  • önkormányzati rendezvények megvalósításának segítése (pl. pakolás, felügyelet)
  • önkormányzati autó vezetése, árubeszerzés
  • önálló munkavégzés
  • alkalmanként hétvégi munkavégzés

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettséget igazoló okirat másolata
  • érvényes gépjárművezetői engedély másolata

Jelentkezési határidő: 2021. szeptember 30.

Pályázati anyagot az info@vacduka.hu-ra vagy Vácduka Község Önkormányzata 2167 Vácduka Béke tér 1. címre várjuk.

Felvilágosítást a 06-27-566-610-s telefonszámon kérhet.

Vácduka Község Önkormányzata